Misyon / Vizyon


Vizyonumuz


Tüm dünyada, kauçuk ve plastik ürün ihtiyaçlarına yönelik üretim yapan; İmalat sektöründe ve yönetim anlayışında öncü, dinamik, kendini yenileyebilen, marka bir firma olmak.

Teknolojik kabiliyetlerin maksimum kullanımı ve tecrübelerimizin harmanlanması ile müşterilerimize, beklentilerinin üstünde hizmet sunmaktır.

 

Misyonumuz

Sorumluluk bilinci ile detaylara dikkat eden, yüksek moral gücüne sahip, müşteri ihtiyaçlarına uygun mamulleri en yüksek kalite standartlarında ve zamanında teslim eden, uzman çalışanlarımızla beklentilerin ötesine geçerek, aldığı hizmet ve üründen memnuniyet oranı yüksek, marka  sadakati yüksek bir müşteri kitlesi yaratmak.

Elvin Kauçuk olarak ilkemiz; teknolojiye, işimize, sektörümüze, çalışanlarımıza, müşteri zincirimize yatırım yapmayı her zaman birinci önceliğimiz olarak belirlediğimizden; Her zaman ve işimizin her safhasında Yenilikçi, yaratıcı, atılımcı, paylaşımcı, çözümleyici, akılcı, bilimsel, samimi ve düzeyli yaklaşımlar ile hedeflerimize ulaşma gayretiyle oluruz..

 

Değerlerimiz

 

ETİK; Tüm faaliyetlerimizi, iş süreçlerimizi ve ilişkilerimizi etik kurallar çerçevesinde yürütürüz. Etik anlayışımızı benimseyen kadromuzla gelişimimizi sürdürmekten gurur duyarız.

 

KALİTE; Kalite anlayışımızın yalnızca ürettiklerimizde  değil yönetim, çalışanlar ve bütünüyle şirketin kültüründe var olduğuna inanırız. Kalite anlayışımızın tüm çalışanlarımız tarafından yaşam modeli olarak benimsenmesini hedefleriz.

 

GÜVEN; Güvenilir olmanın en temel ve önemli özellik olduğuna inanırız. Çalışanlarımızla, tüm kurum ve kişilerle karşılıklı güvene dayalı ilişki kurmaya önem veririz.

 

ÇEVREYE VE İNSANA SAYGI; Çevreye ve insana saygıyı en yaşamsal, en temel görevlerimizden sayar; buna uygun üretim teknolojilerine yatırım yaparız. İnsan onuruna yakışan bir çevrede yaşamayı amaçlarız.